CoCool - energooszczędne
szafy chłodnicze

"Najbezpieczniejsze miejsce" dla Twoich potraw i półproduktów

Szafy chłodnicze (mroźnicze) są w kuchni swego rodzaju "skrzynią skarbów", ponieważ w nich przechowuje się gotowe dania oraz półprodukty, z których się je wykonuje. Potrawy te, po ich wydaniu, stanowią Państwa przychód.

Szafy linii CoCool czynią przechowywanie nie tylko bezpieczniejszym ale także tańszym, dzięki zastosowaniu technologii CES, która daje ponad 25% oszczędności kosztów energii!

Bezpieczne schłodzenie i przechowywanie potraw przed ich ostatecznym podaniem jest kluczowe, zarówno ze względu na ich jakość, jak i opłacalność procesów w kuchni.

Z linią CoCool możecie być Państwo pewni, iż Wasze "cenne skarby" są w najlepszych rękach.
Wcześniej przygotowane i zapakowane próżniowo produkty/gotowe dania muszą być przechowywane w bezpiecznej temperaturze w przedziale 0°C - 3°C aby zachować ich wysoką jakość przez dłuższy czas. Dla CoCool to żaden problem! Schłodzone lub zamrożone szokowo produkty w szybkoschładzarkach CoChill umieszczamy w szafach linii CoCool.
Dla produktów zamrożonych szokowo ustawiamy temperaturę komory w zakresie -18°C do -21°C, gdyż temperatury niższe spowodują wytwarzanie się kryształków wody niszczących biologiczną strukturę jedzenia.
Łatwość obsługi oraz czytelny, precyzyjny panel kontrolny to kolejne korzyści wynikające z zaopatrzenia kuchni w produkty linii CoCool. Proszę spróbować nowych rozwiązań logistycznych w kuchni i poczynić plany długofalowe!
Szybkoschładzarki | Schładzarka szokowa | Szybkozamrażarka | Zamrażarka | Pakowarki próżniowe
Dołącz do nas na FaceBook