Jesteśmy częścią Twojego zespołu

Perfekcyjny obiad z 3 dań: efektywność, jakość i przyjemność.

Nowoczesne technologie stały się w ostatnich latach nierozłącznym elementem krajobrazu profesjonalnych i przemysłowych kuchni przyczyniając się do znacznego ułatwienia codziennej pracy personelu.

Produkty CoCoTech stanowiące system pomyślane są tak, aby być uzupełnieniem posiadanego przez Państwa sprzętu kuchennego i oferować nowe rozwiązania technologiczne, które ułatwią i udoskonalą pracę w sercu każdego obiektu gastronomicznego. Zaprojektowane i zbalansowane nowocześnie procesy kuchenne oparte na systemie Cook&Chill zapewniają większą swobodę pracy i kreatywność personelu. Równocześnie nasze urządzenia pozwalają Państwu w łatwy sposób powiększyć zyski kuchni i wypracować nowe wartości.


Nasze zobowiązanie wobec klientów:

System
Firma CoCoTech oferuje szeroką gamę urządzeń do schładzania i zamrażania szokowego, pakowania próżniowego, przechowywania żywności schłodzonej lub zamrożonej. Naszą misją jest zaspokojenie każdej potrzeby klienta, zarówno w momencie zapotrzebowania (zakupu) jak i w sytuacji posiadania sprzętu. Służymy profesjonalną wiedzą i pomocą, aby każdy element systemu, zarówno pojedynczo jak i w zestawie z innymi urządzeniami, był dla naszych klientów źródłem nowych korzyści.

Jakość
Urządzenia firmy CoCoTech produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Stosowane do ich produkcji komponenty i podzespoły nie tylko odpowiadają, ale przekraczają najwyższe normy obowiązujące na rynku. Dzięki zastosowanym technologiom wszystkie produkty firmy spełniają normy CE oraz NF.

Korzyści
Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo sprzętu do schładzania/zamrażania szokowego, pakowania próżniowego czy przechowywania produktów w chłodniach - jesteśmy do Waszej dyspozycji, aby idealnie dopasować urządzenia CoCoTech do indywidualnych potrzeb, warunków i możliwości. Pomożemy "uszyć na miarę" Twoją kuchnię!

Nasi profesjonalni szefowie kuchni zademonstrują i pomogą Państwa personelowi kuchennemu, w czasie zaledwie kilkugodzinnego treningu, dostrzec możliwości i zalety zakupionego sprzętu.

Otwartość na rozmowy
Jeśli chcielibyście Państwo dowiedzieć więcej o naszej firmie, oferowanych produktach, możliwościach zmian w Państwa kuchni, przepisach kulinarnych czy po prostu chcielibyście wymienić profesjonalne doświadczenia, zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy otwarci na wymianę uwag i doświadczeń, służąc Państwu naszą najlepszą wiedzą i doświadczeniem.

 

CoCoTech Polska

ul. Ćmielowska 15 lok. 2
03-127 Warszawa

Tel +48 601 254658
e-mail: info@cocotech.pl
Szybkoschładzarki | Schładzarka szokowa | Szybkozamrażarka | Zamrażarka | Pakowarki próżniowe
Dołącz do nas na FaceBook